Videoherna a muzeum arkádových automatů Aréna

je unikátní projekt nabízející veřejnosti šanci znovu si zahrát největší klasiky videoherní éry na původních arkádových automatech.

 

Pokud stejně jako my nemůžete zapomenout na všechny ty úžasné okamžiky v pouťových maringotkách nebo porevolučních hernách, naše arkádové muzeum je pro vás místo zaslíbené. Na cestě zpátky v čase je dovoleno hrát na všech funkčních strojích, a že jsou mezi nimi ty největší legendy staré již více než 30 let uvidíte sami. Atmosféru vyjma blikajících obrazovek a log her dokresluje i stylové osvětlení. Ukažte svým dětem, jakými hrami jste se bavili právě vy!


Poslání projektu:

I.
Vytvořit, udržet a rozvíjet muzeální projekt, který by k sobě stahoval unikátní arkádové automaty a dal jim tak šanci na další život.

II.
V Aréně pak formou prohlídky dát veřejnosti možnosti si na automatech zahrát a vyzkoušet si tak hry z odlišných dekád vývoje tohoto pilíře herního průmyslu.

III.
Prezentace legendárních her a všech našich automatů v médiích, aby nezmizely z povědomí a pokud možno tak trvale poskytovaly hráčům kontakt s jejich neopakovatelným hardwarem.

IV.
Pořádání doplňkových kulturních akcí uvnitř Arény i na externích soukromých výjezdech.