ArcadeHry Největší retro arkádová herna a muzeum ve střední Evropě

Pronajmout automaty MENU

Často kladené dotazy

Dotazů nám chodí stále více a přestože se snažíme vše jasně popsat na příslušných stránkách, zřejmě ne každý nachází požadované informace. Připravili jsme zde pro vás sadu základních otázek a odpovědí, které by vám měly pomoci s rychlejší orientací.

1. Kdy máte otevřeno?

Aktuální otevírací dny včetně časů a rezervací naleznete vždy na titulní straně, běžné veřejné otevírací dny jsou:

v SOBOTU a NEDĚLI 10.00–19.00
o vybraných svátcích 10.00–19.00

V běžných otevíracích dnech není nutno Váš příjezd hlásit nebo rezervovat.

2. Kde vás najdeme?

Aréna leží přímo na parkovišti Hradu Červený Újezd, kde je parkovné zdarma. Od příjezdu do obce následujte cedulky ve směru na hrad, z parkoviště nás nemůžete přehlédnout. Do navigace ulice U Větráku 280, Červený Újezd.

3. Máte někde soupis her které v Aréně máte?

Ano, tento soupis naleznete vždy aktuální na stránce naše automaty.

4. Hledám konkrétní hru, poradíte mi?

Dotazy na názvy her, které si pamatujete z maringotek a heren, patří mezi nejčastější dotazy. Pokuste se popsat oč ve hře šlo a uveďte detaily postaviček či jiných herních rysů. Pokusíme se vám poradit nebo dotaz zveřejníme našim arkádistům, kteří mají často mnohem přesnější paměť.

5. Kolik stojí vstupné?

Vstupenka na celý den pro dospělého vás vyjde na 250 Kč, pro školní dítě do 14 let na 150 Kč a pro předškoláka za 50 Kč. Pokud k nám dorazíte na poslední dvě hodiny před zavíračkou toho dne, platíte pouze 150 Kč za dospělého, 100 Kč za školní dítě a 50 Kč za předškoláka. Do automatů se již žádné mince ani žetony nehází, všechny automaty v Aréně fungují po zaplacení vstupného zdarma! Z technických důvodů prozatím akceptujeme pouze platbu v hotovosti v Kč (CZK).

6. Je možno si u vás koupit něco k pití?

V Aréně máme lednici s chlazenými nápoji v pet lahvích a plechovkách dle aktuální nabídky. Běžný sortiment nealkoholických nápojů a Plzeňského piva doplňují ledová káva a energetické nápoje.

7. Kam zajít na jídlo?

Pouhých 200 metrů od Arény stojí Restaurace Krčma, kterou našim návštěvníkům doporučujeme jako ideální volbu. Pokud si dáte raději italskou stravu, objednejte si pizzu z Restaurace Sokolovna. Nouzové řešení je pak nákup občerstvení v prodejně potravin Žabka v centru obce u zastávek autobusů.

8. Mohu si do Arény přivézt své jídlo a pití?

Podpořte, prosím, raději náš projekt zakoupením nápoje z naší lednice a také pokud možno navštivte Krčmu, která je i s hradem naším hlavním partnerem.

9. Je možno u vás fotit?

Ano, focení u nás je možné a to zdarma. Když budete sdílet galerii s fotkami z naší Arény, uveďte na nás odkaz či náš název. Náš projekt je založen komunitně a na podpoře fanoušků je naše činnost přímo závislá.

Z důvodu nouzového stavu v České Republice je muzeum ArcadeHry.cz až do odvolání uzavřeno.

Due to the state of emergency in the Czech Republic the ArcadeHry.cz museum is closed until further notice.

OK